Instruktor narciarstwa

Jestem instruktorem narciarskim z wieloletnim doświadczeniem. Pracuję na stokach Beskidu Śląskiego – głównie w Wiśle, Ustroniu i Brennej. Ponadto każdego roku prowadzę szkolenia narciarskie dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych w Austrii (Ischgl, Malnitz, Nassfeld, Zell am See) oraz we Włoszech (Cavalese, Madonna di Campiglio, Tonale).

Uczę zarówno stawiania pierwszych kroków
na nartach, jak i doskonalę technikę jazdy średniozaawansowanych narciarzy.

 

Moim atutem jest dobre podejście do dzieci. Pracuję nawet z najmłodszymi, trzyletnimi adeptami narciarstwa. Praca ta obejmuje nie tylko naukę podstaw narciarstwa, ale też wycieranie nosa, podnoszenie po upadkach, otrzepywanie rękawiczek, pocieszanie, gdy śnieg jest zbyt zimny i mokry oraz ciągłe chwalenie i dopingowanie. Wśród rodziców
z dziećmi mam grono stałych klientów z całej Polski, którzy co roku wracają i korzystają z moich usług – myślę, że to najlepsza rekomendacja dla moich umiejętności pedagogicznych i instruktorskich.

Oczywiście szkolę też osoby dorosłe, także takie, które w starszym wieku zdecydowały się posiąść umiejętność jazdy na nartach.